Attention! The products contain nicotine! Anicotine can be addictive! Pozor! Výrobky obsahujú nikotín! Anikotín môže byť návykový!Figyelem! A termékek nikotint tarlmaznak! A nikotin függőséget okozhat!

ELF BAR 5000 CR

ELF BAR 5000 CR je jedinečná elektronická cigareta, ktorá bola vytvorená špeciálne s ohľadom na potreby komunity elektronických cigariet. Toto ľahko prenosné a ľahko použiteľné zariadenie je vynikajúcou voľbou pre každého, kto hľadá praktický a pohodlný spôsob, ako si vychutnať e-cigarety.

ELF BAR 5000 CR má štýlový a kompaktný dizajn, ktorý vám umožní jednoducho si ho vziať so sebou kamkoľvek idete. Ergonomický dizajn a rôzne dostupné farby vám dávajú možnosť prispôsobiť si toto zariadenie vašej individualite.

Jednoduché použitie ELF BAR 5000 CR je jedinečné. Nevyžaduje samostatnú nabíjačku alebo kazetu, pretože už obsahuje kvapalinu na elektrickú cigaretu a batériu. Preto stačí zariadenie potiahnuť a už si môžete vychutnávať príjemné chute a hustú, bohatú produkciu pary. Automatická aktivácia v zariadení navyše umožňuje jednoduché prispôsobenie ťahu vašim potrebám.

ELF BAR 5000 CR poskytuje vynikajúci výkon, ktorý si zachováva vynikajúcu kvalitu aj pri dlhšom používaní. Výkonná 850 mAh batéria vystačí až na 5 000 ťahov, takže si dlho môžete užívať vynikajúce chute a hladký, intenzívny oblak dymu. A 2 ml nádržka Liquid v prístroji postačí na dlhšie trvajúce kombinácie chutí a keď sa minie, možno ju jednoducho doplniť.

ELF BAR 5000 CR zaručuje bezpečnosť a spokojnosť vďaka kvalitným surovinám a najmodernejším technológiám. Je vybavený inteligentnou ochranou proti prehriatiu a skratu, takže sa nemusíte obávať prehriatia alebo nehôd.

Stručne povedané, ELF BAR 5000 CR má mnoho výhod, vďaka ktorým je ideálny pre tých, ktorí si chcú užiť svet elektronických cigariet. Jeho ľahká manipulácia, dlhá životnosť a vynikajúca kvalita zaručujú, že si pri každom ťahaní užijete príjemné chute a neustále zažívate vynikajúci výkon.


11Produkt 111

ELF BAR 5000 CR je inovatívna a štýlová e-cigareta, ktorá vám pomôže prestať fajčiť. Zariadenie je novým objavom vo svete prenosných elektronických cigariet a má množstvo nových funkcií a vylepšení.

Pri návrhu ELF BAR 5000 CR dbal výrobca na štýl a pohodlie. Zariadenie má plochý kompaktný dizajn, ktorý vám umožní ľahko ho vložiť do vrecka alebo batohu. Vďaka tomu sa k zariadeniu ľahko dostaneme v každej situácii.

ELF BAR 5000 CR sa dodáva s náhradnými parnými kartušami, ktoré sa hodia k zariadeniu. To ponúka atraktívnu možnosť pre tých, ktorí majú radi rozmanitosť vo svojom vapovaní. Náplne sa ľahko vymieňajú a dajú sa zakúpiť u výrobcu, takže si vždy môžete užiť paru dokonalej kvality.

Batéria ELF BAR 5000 CR je prednabitá, takže sa nemusíte obávať jednotlivých nabíjaní. Batéria vydrží dlho, čo je vhodné na celodenné používanie zariadenia bez obáv z vybitia batérie.

Pre umocnenie zážitku z vapovania má ELF BAR 5000 CR dvojúrovňový systém ťahania. Na prvej úrovni možno pozorovať vopred naprogramovanú ťažnú silu, ktorá umožňuje jednoduché používanie zariadenia. A na druhej úrovni si používateľ môže prispôsobiť použitie a vytvoriť väčší oblak pary.

Parný senzor prístroja sleduje teplotu pary a zaisťuje správnu teplotu pre naparovanie. Je to dôležitá funkcia, pretože príliš horúca alebo príliš studená para môže byť nielen nepríjemná, ale môže aj poškodiť pľúca.

ELF BAR 5000 CR môže byť obzvlášť atraktívny pre tých, ktorí chcú prestať fajčiť. Nielen preto, že sa ľahko používa, ale tiež vás nabáda k zníženiu príjmu nikotínu. Počas vapovania môže užívateľ postupne znižovať obsah nikotínu vo výparných náplniach, až nakoniec úplne prestane fajčiť.