Attention! The products contain nicotine! Anicotine can be addictive! Pozor! Výrobky obsahujú nikotín! Anikotín môže byť návykový!Figyelem! A termékek nikotint tarlmaznak! A nikotin függőséget okozhat!

ELF BAR TE5000 HOOKAH

Vodná fajka Elf Bar TE5000 Novinka! Poskytuje zážitok z vodnej fajky!
Vodná fajka ELF BAR TE5000 je mimoriadne praktická a ľahko použiteľná elektronická vodná fajka, ktorá poskytuje vynikajúcu alternatívu k tradičnej vodnej fajke. Ergonomicky navrhnuté zariadenie sa ľahko zmestí do vrecka alebo tašky, takže si ho môžete vziať kamkoľvek so sebou. Napriek kompaktným rozmerom ponúka vysoký výkon, o ktorý sa stará vstavaná batéria s kapacitou 550mAh. Vodná fajka ELF BAR TE5000 HOOKAH ponúka vynikajúci chuťový zážitok, pretože využíva kartušu s príchuťou vyrobenú modernou technológiou, ktorá je dostupná v širokej škále. Zariadenie sa ľahko čistí a udržiava, takže si s ním môžete dlho užívať perfektnú náladu. Vodná fajka TE5000 je preto ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú zažiť pohodlnú a zároveň sviežu elektronickú vodnú fajku.


7Produkt 17

Vodná fajka ELF BAR TE5000 je vysoko kvalitná a všestranná elektrická vodná fajka, ktorá je ideálnou voľbou pre začiatočníkov aj skúsenejších nadšencov vodných fajok. Má moderný a elegantný dizajn, ktorý upúta.

Vodná fajka ELF BAR TE5000 sa ľahko používa, nepotrebujete tradičné drevené uhlie ani háčik, aby ste si tento zážitok užili. Toto mimoriadne praktické zariadenie má vstavanú batériu, ktorá uchováva zariadenie na dlhé hodiny. Môžete ľahko nabíjať pomocou nabíjacieho kábla.

TE5000 HOOKAH pracuje s vodnou parou, čo dáva užívateľom hladký a príjemný zážitok. Do kotla v systéme je potrebné umiestniť kvapalinu na vodnej báze, ktorá namiesto dymu vytvára paru. Tento proces je nielen zdravší, ale aj chutnejší, pretože vám dáva možnosť použiť rôzne dochucovadlá a aromatické oleje.

Vodná fajka ELF BAR TE5000 HOOKAH je k dispozícii s niekoľkými ochutenými kazetami, ktoré poskytujú pestrý zážitok. Náplne sú ľahko vymeniteľné, takže používatelia môžu jednoducho prechádzať z jednej príchute na druhú. Široký výber náhradných náplní zaisťuje, že vždy máme na sklade chuť a vôňu podľa nášho vkusu.

TE5000 HOOKAH má navyše jednoduchý a intuitívny dizajn, ktorý je ideálny pre začiatočníkov. Na jej používanie nepotrebujete žiadne predchádzajúce skúsenosti ani špeciálne zručnosti, stačí ju spustiť a vychutnať si kvalitnú vodnú fajku.